Početak redovne nastave u 2017/2018. školskoj godini

Na osnovu Školskog kalendara za 2017/2018. školsku godinu redovna nastava počinje u ponedjeljak 04.09.2017. godine. Nastava će biti organizovana po sljedećem rasporedu i satnici:

U 8:00 sati nastava će početi za učenike III i IV razreda.

U 10:30 će biti organizovan prijem učenika prvog razreda. Učenici treba da budu ispred škole između 10:15 i 10:30 sati i na objavljenim spiskovima pronađu u kojem su odjeljenju. U 10:30 sati će po njih doći razrednici i uvesti ih u školu.

U 11:20 sati nastava će početi za učenike II razreda.

Učenici II, III i IV razreda treba da donesu dokumenta za upis: svjedodžbu o završenom prethodnom razredu, učeničku knjižicu i izvod iz matične knjige rođenih (kopija). Ostale potrebne informacije će dobiti od razrednika.