Časovi njemačkog jezika u Historijskom muzeju Bosne i Hercegovine

Pod pokroviteljstvom Goethe Instituta BiH, u Historijskom muzeju Bosne i Hercegovine otvorena je izložba ”Erfinderland Deutschland” koja prikazuje revolucionarne izume iz Njemačke koji su promijenili svijet kao i inovacije od značaja za budućnost. Ova izložba je tema časova njemačkog jezika učenika naše škole. Tokom ove sedmice učenici I3, I5, II4 i III5 odjeljenja, sa profesoricom Ismić Nadinom, realizuju svoje časove njemačkog jezika u muzeju. Kakvi su im utisci, šta će biti ishodi ovih časova, saznaćemo iduće sedmice.... izvještaj na njemačkom jezku!