Osvrt na press konferenciju predstavljanja frankofonog dvojezičnog programa u našoj školi

Kao što smo najavili, jučer je održana press konferencija na kojoj je predstavljen frankofoni dvojezični program čija će realizacija u našoj školi početi iduće školske godine.
Pored ostalog, ambasador gospodin Guillaume Rousson je naglasio: „Posebno mi je drago što ova inicijativa dolazi od direktora gimnazije i njegove pedagoške ekipe.... tu incijativu su prihvatili članovi Francuske ambasade i Francuskog instituta i pružiće im odgovarajuću podršku....“
Video zapis press konferencije objavljen je na Youtube (slika je link), a informaciju su objavili i elektronski mediji.
(klix.ba --> LINK, vijesti.ba --> LINK, fena.ba --> LINK itd)