Informacija za učenike

Dragi učenici, Godišnjim programom rada škole je predviđeno da se u utorak, 31. decembra nastava realizuje online, po rasporedu od srijede. Kao i do sada, sva komunikacija tokom online nastave će se odvijati na platformi Office 365. Dane raspusta iskoristite za odmor, rekreaciju i, pomalo za učenje, kako biste drugo polugodište započeli zadovoljniji. Informacije o terminu podjele uvjerenja o završenom prvom polugodištu školske 2019/2020. godine ćete dobiti od svojih razrednika. Nastavni proces u drugom polugodištu počinje u srijedu, 29. januara 2020. godine po ustaljenom rasporedu.
Želimo vam Sretnu Novu godinu!