Hazim Hadžić u Gimnaziji Obala Sarajevo

U petak, 21. februara 2020. godine, nam je u gostima bio Hazim Hadžić mladi bosanskohercegovački pisac, inače bečki student, tvorac kultne Omerovce, Minke, Azre i Sameda. Čitao je odlomke iz svoje nove knjige "Da vam Minka nešto kaže", pričao sa zainteresovanim učenicima o izazovima i mogućnostima jednog influencera, te o dobrim i lošim stranama korištenja društvenih mreža. Hvala Hazime, bio bi ti dobar profesor! Dio atmosfere zabilježene na fotografijama možete pogledati ovdje.