Javni konkurs za popunu upražnjenih radnih mjesta

OBAVJEŠTENJE

o raspisanom javnom konkursu za popunu upražnjenih radnih mjesta u školskoj 2021/2022. godini:

1. Nastavnik/ca sociologije ... 1 izvršilac, 2 časa nastavne norme sedmično, na određeno vrijeme, od okončanja konkursne procedure do povratka radnice s porodiljskog odsustva, a najkasnije do 11.5.2022. godine (na njemačkom jeziku);
  2. Rukovalac nastavnom tehnikom-programer ... 1 izvršilac, 40 sati radnog vremena sedmično, na određeno vrijeme, od okončanja konkursne procedure do 31.08.2022. godine;

Kompletan sadržaj teksta javnog kokursa možete pogledati na LINKu, kao i na službenim stranicama Ministarstva za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo (www.mo.ks.gov.ba) i Javne ustanove „Služba za zapošljavanje Kantona Sarajevo“  (www.szks.ba).

Javni konkurs ostaje otvoren deset dana od dana objave obavještenja u dnevnim novinama, a krajnji rok za prijavu na ovaj javni konkurs je 08.01.2022. godine.

Konkurs će ostati  objavljen na internet stranicama u čitavom periodu roka prijave.