POČETAK ŠKOLSKE 2022/2023. GODINE

Nastava u školskoj 2022/2023. godini počinje u četvrtak, 1.9.2022. godine.

Učenike I razreda, u školu će uvesti razrednici i odvesti u sportsku salu gdje će biti upriličen zajednički doček i upoznavanje. Spiskovi učenika prvih razreda sa imenima njihovih razrednika će biti na oglasnoj ploči škole. Poslije intoniranja himne, zaželjene dobrodošlice i predstavljanja predmetnih profesora, novi učenici će s razrednicima započeti srednjoškolsko obrazovanje u našoj školi. Svi učenici treba da sa sobom donesu "inicijalni" pribor za rad (svesku i olovku) zbog realizacije planiranih časova.
Dolazak učenika u školu je planiran po sljedećem rasporedu:

• od 09:00 odjeljenja I razreda
  • od 11:00 odjeljenja II razreda i
  • od 12:00 odjeljenja III i IV razreda.

Učenicima, njihovim roditeljima, kao i uposlenicima želimo uspješnu novu školsku godinu!