Javna ustanova GIMNAZIJA OBALA Sarajevo 

                   Titula najdemokratičnije škole u Bosni i Hercegovini u kategoriji srednjih škola za 2015/2016. godinu!                               

Viagra Super Active Viagra Generisk Cialis Gel Generisk Levitra cialis pris Kamagra Gel Viagra Soft kamagra oral jelly cialis generisk viagra online viagra online Generisk Viagra Cialis Online Kvinnor Cialis Generisk Cialis Kvinnor Viagra Cialis Super Active Cialis soft viagra apoteket Kamagra Cialis Soft Viagra sverige Kamagra Online

Termini održavanja sekcija, dopunske i dodatne nastave

Termini slobodnih aktivnosti u školskoj 2019/2020. godini
Naziv slobodne aktivnosti
Voditelj aktivnosti  
Dan u sedmici 
Vrijeme
Dramska Bidžan-Hodžić Azra   Srijeda                15:15 – 16:00
Novinarska    Gutošić Lejla     Četvrtak              16:05 – 16:50
Literarna   Pelesić Fatima Ponedjeljak          16:05 – 16:50
Recitatorska Fejzić Edisa Ponedjeljak  8:00 – 8:45
    Utorak     13:30 – 14:15
CROSS-LINGUISTIC CLUB Lulić Azra    Ponedjeljak          10:45 – 11:30
Francuska sekcija  Rijad Ganibegović   Petak                  8:50 – 9:35
Ekološka sekcija  Šačić Enela Srijeda                16:00 – 16:45
Molekule Ljubavi   Bajrović Adisa   Srijeda                8:50 – 9:40
Informatička sekcija       
Likovna sekcija Hajdar Emira Ponedjeljak          10:45 – 11:30
Hobby-art  Hajdar Emira   Četvrtak              9:40 – 10:25
Fizička sekcija     Hećo Edina               
Hor    Zejnilagić Lejla    Srijeda                 16:05 – 17:00
Orkestar  Zejnilagić Lejla    Petak                   16:05 – 17:00
Liga trezvenih Ljubović Aiša Ponedjeljak          16:00 – 16:45
CIVITAS                         Brodović Melika    Srijeda                 14:20 – 15:05
Antropološka sekcija Velić Adisa  Ponedjeljak  15:00 – 16:00
    Srijeda 12:20 – 13:10
Nogomet                          Džinović Dževdet   Ponedjeljak          11:35 – 12:20
Košarka                           Džinović Dževdet   Srijeda                 12:25 – 13:10
Stoni tenis M/Ž    Grbo Selma  Ponedjeljak          16:05 – 17:40
Odbojka Ž   Begović Belinda   Srijeda                 16:50 – 18:15
Odbojka M Begović Belinda Srijeda                 16:50 – 18:15

  

Termini održavanja dopunske i dodatne nastave u školskoj 2019/2020. godini
Dopunska nastava iz predmeta
Voditelj aktivnosti  
Dan u sedmici 
Vrijeme
Engleski jezik
Vladušić Amra
Ponedjeljak          14:20
Engleski jezik Fejzić Alić Irnisa   
Četvrtak              16:05
Njemački jezik Đulan Amra
Četvrtak              10:45
Njemački jezik Gagrica Amra svaki drugi ponedjeljak 16:50
Latinski jezik Vrhovac Mario
Srijeda                13:30
Biologija Batistuti Alena    
Hemija/kemija Bajrović Adisa Utorak     8:50
Hemija/kemija Bunda Merima
             
Hemija/kemija na francuskom jeziku Bunda Merima          
Matematika Hrbat Maja Ponedjeljak  8:50
Matematika na njemačkom jeziku Đonlagić Nermin
Utorak     15:10
Fizika
Hećo Edina  Petak                  16:05
Fizika
Keserović Amira Četvrtak              17:00       

 

Dodatna nastava iz predmeta
Voditelj aktivnosti  
Dan u sedmici 
Vrijeme
Engleski jezik
Vladušić Amra
Ponedjeljak          15:10
Engleski jezik Čaušević Jasmina
Ponedjeljak          14:20
Njemački jezik Mandžuka Dženana
Petak 14:20
Francuski jezik Spahić Dalida
Srijeda 16:00
Matematika Hrbat Maja Četvrtak
15:00
Matematika na njemačkom jeziku Đonlagić Nermin Srijeda    16:05
Fizika Hećo Edina  Petak 15:10

 

 

Znanje se množi dijeljenjem!

Tko želi nešto naučiti, naći će način; 
tko ne želi, naći će izliku. (Pablo Picasso)

Učenje bez razmišljanja je prazno, 
razmišljanje bez učenja je opasno. (Lao Tse)

Korijeni učenja su gorki, 
ali plodovi su slatki. (Aristotel)
Kad poučavamo druge, 
učimo i sami. (Seneka)